Úvod / O nás

O nás

Kdo jsme

Golfové pojištění vzniklo teprve v roce 2003 a stalo se nejrychleji rostoucím golfovým produktem ve Velké Británii. V roce 2013 jsme poprvé na českém trhu představili GOLFPLAN – specializované golfové pojištění, za kterým stojí britské pojišťovny Lloyd’s, XL Catlin a naše mezinárodní makléřská skupina GFA, která tak reagovala na aktuální poptávku v České republice. GOLFPLAN vděčí úspěchu v naší zemi nabídce pojistek šitých přímo na míru golfistům, nejširšímu pojistnému krytí a své absolutní cenové konkurenceschopnosti na tomto trhu.

Vzhledem k dalšímu zajištění pojistek u vedoucích pojišťoven na mezinárodním pojistném trhu si můžete být jisti, že GFA tu bude vždy pro Vás, kdykoli budete potřebovat uplatnit svůj nárok.

Co nabízíme

Hrajete-li golf, potřebujete specializované golfové pojištění. Naše pojistky GOLFPLAN poskytují spolehlivé pojištění proti krádeži, ztrátě nebo poškození Vašeho golfového náčiní i pro případ poškození majetku, úrazu či osobní odpovědnosti. Faktem je, že pokud se něco přihodí a Vy nemáte správné pojištění, golf může být velmi drahou hrou. Čím častěji hrajete, tím je nebezpečí větší! Každý z nás má někdy špatný den a jediná špatná rána Vás může i finančně zruinovat.

Vytvořili jsme tři varianty pojistek odvislých od hodnoty Vašeho golfového vybavení. Jistě si jistě vyberete, ať už jsou Vaše rozpočty či požadavky jakékoli:

Golfplan