Úvod / Nezařazené / Golfplan podporuje zimní turnaje

Golfplan podporuje zimní turnaje

Indoorové turnaje Golfplan Carpet Cup se hrají již od listopadu každý čtvrtek, a to až do 15. března 2018 v centru Step v Praze 9–Vysočanech. Další série, Golfplan.cz Tour, se pod patronací golfového pojištění koná v pražské Čechii.

Ve Stepu se startuje vždy najednou od 19 hodin. Na nejlepší čekají hodnotné ceny: thajské masáže Zenergy, míče od Golf pro všechny, skvělá vína, čerstvé štrúdly ze Žižkovské štrúdlárny a další milá překvapení. A ceny dostanou také nejlepší hráči v celkových žebříčcích.

Na celkové vítěze kategorií mužů a žen čeká členství v Klubu přátel golfu na rok 2018 v hodnotě 5500 Kč (s volnou hrou v Terezíně a Staré Boleslavi). Hráči na druhých místech dostanou prodloužený víkend pro dva za 4000 Kč v penzionu Sunski v Harrachově na letní sezonu 2018 (během zimy se dokonce lze se Sunski naučit lyžovat). A pro celkově třetí v pořadí je tu členství v Klubu přátel golfu na rok 2018 v hodnotě 1500 Kč.

Golfplan Carpet Cup – Indoor STEP: 7. prosince Spyglass Hill, 14. prosince Tuscany Reserve, 4. ledna Nine Dragons, 11. ledna Pebble Beach, 18. ledna Kynžvart, 25. ledna Sheshan, 1. února Casa de Campo, 8. února Myrtle Beach, 15. února Sunridge, 22. února Spyglass Hill, 1. března Tuscany Reserve, 8. března Nine Dragons, 15. března Pebble Beach. Pojištění Golfplan, určené pro každou situaci, je rovněž patronem turnajů v Golf Klubu Čechie. Sobotní turnaje začínají vždy v 8 a ve 12 hodin.

Termíny GOLFPLAN.cz Tour – Indoor ČECHIE: I. turnaj 2. prosince, II. turnaj 16. prosince, III. turnaj 6. ledna, IV. turnaj 27. ledna, V. turnaj 10. února, VI. turnaj 3. března, VII. turnaj 17. března, VIII. turnaj 31. března.